KVIEČIAME Į INTERNETINĮ AUKCIONĄ

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2013 11 09

Pylimo galerijos tinklalapyje vėl atvertas internetinio aukciono katalogas (http://pylimogalerija.lt/aukcionas).
Nuo šiol aukcionas bus nuolat veikiantis – bus papildomas naujais kūriniais, nelaukiant jų didesnės sankaupos, kartais bus pratęsiamas jau pasiūlytų, bet nenupirktų kūrinių aukcionavimas. Kataloge glaustai pateikiama visa būtina informacija apie siūlomus įsigyti meno kūrinius. Susipažinus su aukciono taisyklėmis ir prisiregistravus, galima pasiūlyti savo kainą ir ramiai laukti aukciono pabaigos, tikintis įsigyti kūrinį už jo pradinę kainą. Arba, kartas nuo karto žvilgterėti į katalogą, ir, jeigu yra daugiau dalyvių, varžytis su jais iki paskutinės aukciono pabaigos sekundės. Ir, žinoma, įsigyti patikusį meno kūrinį.
Šį kartą aukcionui pateikiami penkių mūsų didžiųjų tapytojų – Adomo Varno, Adomo Galdiko, Viktoro Vizgirdos, Broniaus Murino ir Vytauto Kasiulio aštuoni darbai, sukurti išeivijoje.

Maloniai kviečiame Jus į Pylimo galerijos internetinį aukcioną!