ALGIRDO TAURINSKO TAPYBOS PARODA

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2016 03 15

Algirdas Taurinskas gimė 1941 m. Šiauliuose.
1958 - 1961 m. mokėsi Kauno meno mokykloje (dabar Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas). 1961–1967 m. Lietuvos valstybiniame dailės institute (dabar – Vilniaus dailės akademija) studijavo molbertinę tapybą.
Baigęs institutą kurį laiką gyveno ir dirbo Elektrėnuose, į Klaipėdą sugrįžo 1971 m., iki 1983 m. dėstė Klaipėdos vaikų dailės mokykloje.
Nuo 1971 m. – Lietuvos dailininkų sąjungos narys, nuolatinis ir aktyvus Lietuvoje bei užsienyje vykstančių jungtinių dailės parodų dalyvis, surengė ne vieną dešimtį personalinių parodų Klaipėdoje, Vilniuje ir kituose  šalies miestuose.                      

*****

Algirdas Taurinskas – stiprios, jaunatviškos ir ekspresyvios dvasios menininkas, tęsiantis romantiškosios  lietuvių tapybos tradicijas ir  gebantis pajūrio gamtos motyvus, Klaipėdos peizažus, portretus ir natiurmortus perteikti vis kitaip, intriguojančiai naujai.
Pasak menotyrininkų, paprastuose jo siužetuose slypi didžiulė spalvos galia, dermė bei harmonija, vyrauja sodrus, meistriškas tapybinis potėpis, plastiškumas bei įtaiga.
Tapytojas yra spalvos meistras, paveikslą kuria aktyvių, skambių spalvų deriniais, juos sulydydamas į raiškią, emocionalią ir iškalbingą spalvinę simfoniją.