PYLIMO GALERIJOJE - ALGIMANTO JUSIONIO TAPYBOS PARODA

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2010 09 01

 

Rugsėjo 7 d., antradienį, 17 val. Pylimo galerijoje atidaroma Algimanto Jusionio (1954 - 2003) tapybos paroda „Spalvomis rašau savo tiesą."

Algimantas Jusionis – modernus, pažymėtas ryškiu individualumo ženklu, prasmingas turiniu bei ryškus koloritu, vienas žymiausių vidurinės kartos Lietuvos tapytojų.
Tapyba buvo didžioji A.Jusionio gyvenimo aistra ir tikslas, galimybė įprasminti savo buvimą šioje žemėje. Kūryba pareikalavo didelės duoklės – gyvenimo. „Tapyti – reiškia gyventi” - dienoraščiuose rašė A.Jusionis. Žiūrėdami paveikslus, jausdami juose aistringą kūrėjo dvasią, prisiminkime dailininko žodžius: „Aš tarnauju spalvai. Kalbu ir groju spalvomis. Rašau spalvomis. Skaitykite mane. Kiekvienas perskaitykite savaip. Tai bus kiekvieno Jūsų ir mano tiesa“.

APIE PARODĄ

 
PARODOS ATIDARYMO AKIMIRKOS