ATNAUJINTA TAPYBOS PARODA „VISADA ŠIUOLAIKIŠKAS MODERNIZMAS"

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2012 05 31

Pylimo galerijoje vėl veikia atnaujinta  moderniosios lietuvių tapybos paroda „Visada šiuolaikiškas modernizmas". Tai - nuo XX amžiaus vidurio iki šių dienų Lietuvoje ir išeivijoje kūrusių bei kuriančių žymiausių mūsų dailininkų tapybos darbų ekspozicija.
Trečiuosius savo veiklos metus pradėjusios Pylimo galerijos  dviejose salėse – apie pusantro šimto įvairių moderniosios dailės krypčių pavyzdžių, kurių autoriai – Kazys Šimonis,  Adomas Galdikas, Viktoras Vizgirda, Vytautas Kasiulis,  Algirdas Petrulis, Augustinas Savickas, Jonas Čeponis, Vincentas Gečas, Aloyzas Stasiulevičius, Leonardas Tuleikis, Rimas Bičiūnas, Jonas Daniliauskas ir dar beveik penkios dešimtys skirtingų  kartų ir stilių tapytojų.
Ši ilgalaikė paroda bus nuolat atnaujinama, papildoma.

Maloniai kviečiame apsilankyti Pylimo galerijoje.