PYLIMO GALERIJA RENGIA TAPYBOS KONKURSĄ ANTANO GUDAIČIO VARDO PREMIJAI LAIMĖTI

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2012 06 08

 

Trečius metus veikianti Pylimo galerija nuosekliai propaguoja moderniąją lietuvių tapybą, pristato žymiausių mūsų dailininkų kūrybą. Galerija, pagerbdama Lietuvos dailės klasiko Antano Gudaičio (1904 – 1989) atminimą, nusprendė surengti jo vardo tapybos konkursą. Autoritetinga vertinimo komisija š.m. liepos paskutiniąją savaitę,  iškilaus lietuvių dailininko ir pedagogo gimtadienio proga, paskelbs konkurso sąlygas, pakvies jame dalyvauti Lietuvos dailininkus – profesionalus, tęsiančius Antano Gudaičio puoselėtos lietuvių koloristinės tapybos tradiciją.
Tapybos konkurso nugalėtojas bus paskelbtas spalio pabaigoje, jam bus įteiktas laureato diplomas ir piniginis prizas, bus surengta laureato ir dar trijų geriausių konkurso nominantų kūrybos paroda, išleistas parodos katalogas.
Konkursą numatoma rengti kas dveji metai. Tikimasi, kad konkursas taps tradiciniu, kad tapytojai neliks abejingi kūrybingai A.Gudaičio asmenybei.