PASKELBTI ANTANO GUDAIČIO TAPYBOS KONKURSO NOMINANTAI

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2012 10 09

Pylimo galerijos skelbtas Antano Gudaičio tapybos konkursas sėkmingai eina į pabaigą. Prieš porą mėnesių buvo paskelbtos konkurso sąlygos, sudaryta vertinimo komisija - menotyrininkė dr. Nijolė Tumėnienė (komisijos pirmininkė), tapytojas Rimas Bičiūnas, dailėtyrininkas,  muziejininkas  Romualdas Budrys, tapytojas Aloyzas Stasiulevičius, filosofas dr. Krescencijus Stoškus.
2012 metų konkurse dalyvavo 31 tapytojas. Pylimo galerija dėkoja visiems autoriams už dalyvavimą, už lietuvių koloristinės tapybos tradicijos tęstinumą, jos puoselėjimą ir plėtrą savo kūryboje.
Peržiūrėjusi ir įvertinusi pateiktus darbus, konkurso vertinimo komisija Antano Gudaičio tapybos konkurso premijai gauti nominavo penkis autorius. Dalyvauti konkursinėje parodoje kviečiami tapytojai Linas Gelumbauskas, Galius Kličius, Solomonas Teitelbaumas, Gražina Vitartaitė ir Simas Žaltauskas.
Spalio 30 d., antradienį, 17 val. Pylimo galerijoje įvyks parodos atidarymas, kurio metu vertinimo komisija paskelbs konkurso nugalėtoją. Jam bus įteiktas konkurso laureato diplomas ir piniginis prizas. Kiti keturi dalyviai bus apdovanoti konkurso garbės diplomais ir paskatinamosiomis premijomis.
Iš nepremijuotųjų konkurso dalyvių Pylimo galerija atrinks autorius, kurie bus pakviesti dalyvauti galerijos rengiamoje kitoje, platesnėje konkursinių darbų  parodoje gruodžio mėnesį.
                                                       * * *

Reportažas iš parodos atidarymo - LRT Radijo laidoje „Kultūros savaitė"