VĖL – TAPYBOS PAVASARIS!

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2013 04 23


VĖL – TAPYBOS PAVASARIS!
Pylimo galerija, pradedanti skaičiuoti ketvirtuosius savo veiklos metus, rengia jau tradicinę, ketvirtąją lietuvių dailės parodą „Tapybos pavasaris 2013“. Šį kartą paroda išskirtinė ne tik dalyvaujančių autorių skaičiumi, bet ir jų skirtingumais –  amžiaus, kūrybinės patirties, stiliaus, mokyklos... Tačiau autorius ir jų darbus vienija bendras svarbiausias bruožas – tai tikra tapyba! Parodoje dalyvauja 23 dailininkai: Aloyzas Stasiulevičius, Leonardas Tuleikis, Vida Krištolaitytė – Gendvil, Algirdas Taurinskas, Gražina Vitartaitė, Antanas Beinaravičius, Algimantas S. Kliauga, Rimas Z. Bičiūnas,  Pranas Gudaitis,  Galius Kličius, Jonas Daniliauskas,  Bronius Gražys,  Arvydas Baltrūnas,  Silvija Drebickaitė, Aleksandras Vozbinas, Gintaras P. Janonis, Darius Rakauskas, Linas Gelumbauskas, Jovita Aukštikalnytė–Varkulevičienė, Grytė Pintukaitė–Valečkienė, Daumantas T. Pilipavičius, Simas Žaltauskas, Indrė Ercmonaitė–Jakucevičienė.

Paroda veiks nuo gegužės 2 d. iki birželio 15 d.