PASKELBTI ANTANO GUDAIČIO TAPYBOS KONKURSO NOMINANTAI

 Gerbiamieji,

Nuo  kovo 16 d. Pylimo galerija dėl mūsų šalyje paskelbto karantino įprasta tvarka neveiks.
Galerijos lankymas ir Lino Gelumbausko tapybos paroda vėl tęsis, kai sulauksime palankesnių žinių apie nelemto viruso atsitraukimą ar jo įveikimą. O kol kas dirbsime nuotoliniu būdu.
Maloniai prašome nepamiršti mūsų, lankyti galerijos ekspoziciją tinklalapyje
  http://pylimogalerija.lt/lt/ekspozicija
sekti galerijos naujienas mūsų FB paskyroje 
  https://www.facebook.com/Pylimo-galerija-151444811621262/

Dėl kūrinių įsigijimo ir privačių apsilankymų galerijoje prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų kontaktai  čia: 
  http://pylimogalerija.lt/lt/kontaktai

Linkime Jums geros sveikatos ir sėkmės!

* * * * *


2014 05 16

Pylimo galerijos rengiamas antrasis Antano Gudaičio tapybos konkursas artėja į pabaigą. Šiemet jis skiriamas lietuvių tapybos klasiko, vieno aktyviausių modernistų grupės „Ars“ įkvėpėjų  ir Lietuvos dailininkų sąjungos organizatorių, ilgamečio Lietuvos dailės instituto (Vilniaus dailės akademijos) profesoriaus Antano Gudaičio 110-osioms gimimo metinėms.

Dalyvauti konkurse buvo kviečiami Lietuvos dailininkai profesionalai, savo kūryboje tęsiantys lietuvių koloristinės tapybos tradiciją. Į kvietimą atsiliepė beveik trys dešimtys autorių. Konkurso dalyviai turėjo pateikti trijų kūrinių, sukurtų per pastaruosius penkerius metus fotografijas. Pylimo galerija nuoširdžiai dėkoja visiems, dalyvavusiems šiame garbingame tapybos konkurse ir tikisi malonaus bei sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

Konkurso vertinimo komisija – menotyrininkė dr. Nijolė Tumėnienė (komisijos pirmininkė), tapytojas Rimas Bičiūnas, dailėtyrininkas,  muziejininkas  Romualdas Budrys, tapytojas Aloyzas Stasiulevičius, filosofas dr. Krescencijus Stoškus – savo posėdyje, kuris įvyko gegužės 15 d., penkis autorius nominavo Antano Gudaičio tapybos konkurso premijai gauti. Tai žinomi Lietuvos tapytojai – Rūta Eidukaitytė, Bronius Gražys, Galius Kličius, Gražina Vitartaitė ir Aleksandras Vozbinas. Jie yra kviečiami dalyvauti konkursinėje parodoje.  Birželio 2 d. numatomas dar vienas konkurso vertinimo komisijos posėdis, kuriame, vertinant pristatytus darbus, bus sprendžiama dėl konkurso laureato ir diplomantų vardų paskyrimo. Darbai galerijoje bus eksponuojami nuo birželio 3 d., o konkurso nugalėtojų ir konkurso katalogo pristatymas įvyks kiek vėliau. 
Dešimt autorių, nepatekusių į konkurso nugalėtojų penketą, bus pakviesti dalyvauti dar vienoje Antano Gudaičio tapybos konkurso dalyvių parodoje, kuri Pylimo galerijoje bus surengta liepos – rugpjūčio mėnesiais.