DAILĖS TERAPIJA

Žmonės tūkstančius metų naudojo meninę raišką kaip priemonę perduoti istorijas, idėjas, emocijas. Meno kaip gydymo idėja gimė Antrojo pasaulinio karo metais. Oficiali dailės terapijos praktika atsirado XX a. vidurio Europoje, kai 1942 m. britų menininkas Adrian Hill, Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų dalyvis, sukūrė terminą „art therapy“.

Pagrindinis dailės terapijos tikslas yra atkurti žmogaus asmeninės gerovės jausmą. Terapijos procesas pagrįstas psichologinėmis teorijomis ir konsultavimo technikomis. Dailės terapijos procese žmogų lydi specialistas,  organizuojantis kūrybinį procesą ir sukuriantis saugią terapinę erdvę, kurioje skleidžiasi asmenybės unikalumas, vidiniai resursai. 

Užsiėmimus veda menų terapijos specialistė
AUŠRA STASIULEVIČIENĖ

 pažinkime save dailės kūrybinio proceso patyrimo metu

 

KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS DAILĖS TERAPIJOS METODAIS

Dailės terapija - tai puikus būdas geriau pažinti save ir  sukurti sau naują patyrimą.

Jaukioje Pylimo galerijoje tai gali tapti įdomiu laisvalaikio praleidimu draugų ar nuolat užimtos šeimos narių susitikimui, įmonės brainstorming'ui, o galbūt originaliam, ilgai atmintyje pasiliksiančiam mergvakariui ar gimtadieniui.

2 val. kūrybinio užsiėmimo kaina grupei iki 8 žmonių 250 eurų.
Visos reikiamos priemonės užsiėmimui duodamos. 

Dėl vienkartinio dailės terapijos susitikimo sąlygų bei datos atskirai grupei dalyvių (arba didesnio dalyvių skaičiaus) kviečiame tartis individualiai. (kontakt. tel.:  8659 31020 arba el.paštu galerijapylimo@gmail.com)