GINTARO GESEVIČIAUS TAPYBOS PARODA

2021 09 17

Dailininkas Gintaras Gesevičius gimė Kaune, 1952 metais. Baigė Kauno dailės mokyklą, studijavo Vilniaus dailės institute ir įgijo grafiko specialybę.
Nuo 1976 m. dalyvauja profesionalios dailės parodose.
Nuo 1980 m. - Lietuvos dalininkų sąjungos narys.

Dalyvavo keliasdešimtyje grafikos, plakatų ir tapybos tarptautinėse parodose (Lietuvoje, Belgijoje, Vengrijoje,Švedijoje,Suomijoje, JAV, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir t.t.), kuriose jo kūryba buvo įvertinta diplomais ir premijomis (GRAND PRIX Baltijos plakato parodoje1992 m).
Yra surengęs virš šimto personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje (Danijoje, Meksikoje, JAV, Latvijoje, Rusijoje ir kitose šalyse).
Autoriaus kūrinių yra įsigiję Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, LTB, Vilniaus bankas, Domus Optima, Utenos trikotažas, Kodak, VMI, Finansų ministerija, Art collectors galery ir  kiti. Taip pat privatūs kolekcininkai iš Lietuvos, Olandijos, Prancūzijos, JAE, Meksikos, JAV, Danijos, Rusijos ir kitų šalių.

“Dievo suteikta malonė - gebėjimas kurti, tai nėra mano, kaip menininko, asmeninis privalumas, tai tik priemonė Mūsų Sielų Dialogui. Privalau surasti savyje šviesos, kad galėčiau tai perteikti kitam, galbūt stovinčiame tamsoje...”

Dailininkas Gintaras Gesevičius.