NAUJA PARODA PYLIMO GALERIJOJE

2022 09 03

Magiškas realizmas – taip pavadinčiau savo tapymo kryptį. Tapyba man visų pirma, tai aplinkos, kurioje gyvename, emocijų, kurias išgyvename  ir supančios kasdienybės atspindys. Ir tik vėliau, betapant, visa tai virsta paveikslu. Tai turi būti pajausta ir išjausta. Man svarbi yra emocija, nuotaika ir tik vėliau technika. Mano paveiksluose gausu neapčiuopiamų akimirkų. Tai tarsi prisiminimai, pamatytos ir užfiksuotos istorijos, dažnai banalios, tačiau betapant iš jų bandau išgauti pasakojimą ir nuotaiką. Kuriu istorijas iš peizažų, matytų spektaklių, emocijų ir nuotaikų iškasdienybės. Savo kūryboje pasineriu į paslaptį, kurią vadinu „mistiniu pasauliu“, nes man tapyba visų pirma – procesas, kuris turi tarsi antgamtinę jėgą. Niekada neturiu galutinio kūrybinio tikslo, tik betapant, kuriant gimsta naujos idėjos. Kiekviena kompozicija yra tarsi trumpos akimirkos fragmentas, kuris gali būti magiškas ir unikalus.


 „Spektaklis” – tokį šios parodos pavadinimą pasirinkau ir į jį naujiems potyriams kviečiu mielus žiurovus. Darbai dažnai skirtingi savo tematika ir atlikimo technika, tapymo maniera, nes kiekviena istorija verta skirtingo pasakojimo stiliaus. Visus darbus sieja spektaklio tema – tai visas mūsu gyvenimas, nuo paprastos kasdieninės situacijos iki pamatyto šou ant scenos, net ir pačioje gamtoje apstu geriausių scenarijų. Mano užduotis, kaip tapytojai, tai pastebėti ir užfiksuoti savo kūryboje.


Studijavau menus Vilniaus dailės akademijos tapybos katedroje. Jau daug metų gyvenu ir dirbu Prancūzijoje. Reguliariai eksponuojuosi įvairiose šalyse, dalyvauju parodose,  kurios man leidžia būti produktyviai ir kūrybingai. Visada džiaugiuosi, turint progą, surengti parodą ir Lietuvoje.